Vzdělávací programy a školení

PDQM se zaměřuje na ucelené vzdělávací programy pro firemní týmy a eLearningové kurzy. S týmy ideálně pracujeme dlouhodobě, zajišťujeme ucelené vzdělávání pro IT odborníky, management a lidi odpovědné za kvalitu.

Vzdělávací programy jsou úzce spojené s praxí

Vzdělávání zajišťují lektoři, kteří jsou odborníky v dané oblasti, pracují jako manažeři, analytici, připravují testování aplikací a vedou týmy. Naše kurzy proto vycházejí z praxe

Nabízíme i navazující podporu – vedení, které pomůže poznatky dostat do praxe nebo přímé zapojení do vašeho realizačního týmu.

Školení na míru

Všechny naše kurzy pro firmy přizpůsobujeme potřebám účastníků. z připravených modulů vytváříme individuální obsah, který doplňujeme příklady z oboru a s ohledem na zaměření účastníků.

Připravujeme školení na míru vašim procesům a standardům. Připravujeme i interní e-learningové programy a můžeme se postarat o váš vlastní firemní systém vzdělávání.

e-Learning

Pro individuální zájemce postupně rozšiřujeme nabídku našich kurzů i formou e-learningu. Kurzy jsou připravovány pro e-learning nově a obsahují všechny informace, které jsou i v kurzech vedených lektorem. Součástí kurzu je diskuze se školitelem nad úkoly kurzu a vašimi dotazy a nejastnostmi. v rámci e-learningu tak máte stejné možnosti vzdělávání, jaké nabízejí kurzy na míru.

Mentoring

Vzdělávací programy a kurzy kombinujeme i s mentoringem, ať už pro firemní tým nebo pro jednotlivce.

Mentoring vám dává možnost individiuálně zlepšovat své dovednosti v oboru, ve kterém pracujete, ale vnímáte, že by bylo dobré další zlepšení.

Mentoring je ideální možnosti rozvoje pro pracovníky, kteří nemají kolem sebe kolektiv, se kterým by se společně rozvíjeli. Typicky jde o role, kterých je ve střední nebo malé firmě málo: business analytik, pracovník odpovědný za IT, nebo vedoucí projektu.