Kurzy aplikačního a uživatelského software

Nabízíme školení aplikačího software, se kterým máme mnohaletou zkušenost a který školíme u nás ve firmě i u našich klientů. Školení vám vždy povede pracovník, který nejenom denně používá danou aplikaci, ale který se také desetiletí zabývá školením a umí vysvětlit používáním i lidem, kteří se nových věcí bojí.

Všechny kurzy nabízíme formou interních kurzů pro organizace a to i pro malé skupiny pár lidí. U školení aplikací je velmi důležité, aby skupinka byla malá, protože má školitel možnost individuálně pomoci.

Komerční aplikace

Kurzy Enterprise architect

Enterprise architect je nejrozšířenějším nástrojem pro analýzy a modelování organizace. Poskytujeme řadu školení pro různé zkušené uživatele. Více o školení Enterprise architect zde.

Školení správy Synology NAS

Synology je velkým dodavatelem datových úložišť (NAS), které ale disponují kvalitním operačním systémem a jsou schopné plnohodnotně zastat funkci firemního serveru pro malé i střední firmy. Poskytujeme nejenom školení správy Synlogy NAS, ale i odbornou pomoc.

Svobodné aplikace

Školení Freeplane myšlenkových map

Freeplane je nástroj pro práci s myšlenkovými mapami. Má tolik funkcí, že dokáže v mnohém nahradit např. MS Excel. Naše školení vás seznámi s používáním nástroje a na příkladech myšlenkových map s jejich využíváním pro řadu různorodých činností.

Jsme příznivci OpenSource a svobodných aplikací, protože jejich schopnost vyřešit vaše potřeby je většinou plně srovnatelná s komerčními aplikacemi. A rádi je využíváme i proto, že nevnucují další služby svých výrobců, což se bohužel stalo standardem i u kancelářských aplikací. Současně jsme přesvědčeni, že je pro každou organizaci lepší, když má svá data skutečně pod svou vlastní kontrolou a ve vlastním prostoru. A pro to jsou OpenSource aplikace spolehlivějším pomocníkem než poslední generace komerčních nástrojů vnucujících cloud řešení.

Školení emailového klienta Thunderbird

Thunderbird je dlouhodobě nejrošířnějším volným emailovým klientem, který výborně funguje v prostředí Windows i Linux. Jeho možnosti jsou daleko za hranice správy emailů a zahrnují plnohodnotné kalendáře i správu kontaktů. Vyškolíme vaše uživatele i správce.

Můžeme pomoci s jeho používáním o zprvozněním plnohodnotného firemního prostředí vč. podpory všech služeb (email, kontatky, sdílené kontakty, kalendář, rezervace místností atd.)

Školení LibreOffice

Libre Office je nejlépe rozvíjený balík kancelářských aplikací, který stejně dobře pracuje ve Windows i v prostředí Linux. Využíváním LibreOffice získáte možnosti plnohodnotné správy dokumentů i plnu podporu dokumentů ve formátech MS Office. Naše školení vám pomůže překonat obavy, zda je software dostatečně kvalitní pro vaši práci. Navíc zjistíte, že je i výborně ovladatelný.

Školení Selenium

Nástroj pro automatické testování je neocenitelným pomocníkem týmům, které chtěji dodávat dlouhodobě kvalitní software. Více o kurzech selenium na samostatné stránce